RN65D19R6FBSL
MFR.Part #
RN65D19R6FBSL
JLCPCB Part #
C1427459
Description
-65℃~+175℃ 19.6Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors