RN55C8870FBSL
MFR.Part #
RN55C8870FBSL
JLCPCB Part #
C1427567
Description
-65℃~+175℃ 125mW 887Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors