CW0103R200JE12
MFR.Part #
CW0103R200JE12
JLCPCB Part #
C1430742
Description
-65℃~+350℃ 13W 3.2Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS