RN55D2673FRSL
MFR.Part #
RN55D2673FRSL
JLCPCB Part #
C1782709
Description
-65℃~+175℃ 125mW 267kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors