RN65C8453FB14
MFR.Part #
RN65C8453FB14
JLCPCB Part #
C1416120
Description
-65℃~+175℃ 500mW 845kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors