RNC65J1072DRB14
MFR.Part #
RNC65J1072DRB14
JLCPCB Part #
C5884656
Description
-65℃~+175℃ 10.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors