RN65C8451FB14
MFR.Part #
RN65C8451FB14
JLCPCB Part #
C3490371
Description
-65℃~+175℃ 500mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors