RN65C8253BB14
MFR.Part #
RN65C8253BB14
JLCPCB Part #
C1423509
Description
-65℃~+175℃ 500mW 825kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors