ERC55189R00BEEK500
MFR.Part #
ERC55189R00BEEK500
JLCPCB Part #
C3502052
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 189Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS