RN65C8252FB14
MFR.Part #
RN65C8252FB14
JLCPCB Part #
C3469004
Description
-65℃~+175℃ 500mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors