ERC706K9800DHEB500
MFR.Part #
ERC706K9800DHEB500
JLCPCB Part #
C3579318
Description
-65℃~+175℃ 6.98kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS