RN65C80R6DBSL
MFR.Part #
RN65C80R6DBSL
JLCPCB Part #
C1427713
Description
-65℃~+175℃ 500mW 80.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors