RNC55H1151BSRSL65
MFR.Part #
RNC55H1151BSRSL65
JLCPCB Part #
C3464678
Description
-65℃~+175℃ 1.15kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors