HTRN100-1T5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HTRN100-1T5
JLCPCB Part #
C5763501
Package
SOIC-8
Description
100mW 1kΩ、100kΩ 4 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS