RN65C8003DB14
MFR.Part #
RN65C8003DB14
JLCPCB Part #
C1404507
Description
-65℃~+175℃ 500mW 800kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors