595D107X06R3C2W
MFR.Part #
595D107X06R3C2W
JLCPCB Part #
C1960617
Package
2812
Description
-55℃~+125℃ 100uF 200mΩ 6.3V ±20% 2812 Tantalum Capacitors ROHS