RN65C2003DB14
MFR.Part #
RN65C2003DB14
JLCPCB Part #
C1417965
Description
-65℃~+175℃ 200kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors