RN65C7871FBSL
MFR.Part #
RN65C7871FBSL
JLCPCB Part #
C1427939
Description
-65℃~+175℃ 500mW 7.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors