RWR89N1620FRS73
MFR.Part #
RWR89N1620FRS73
JLCPCB Part #
C1834608
Description
-55℃~+250℃ 162Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors