RN65E3922FRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65E3922FRE6
JLCPCB Part #
C1794665
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 39.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors