RN65C71R5BBSL
MFR.Part #
RN65C71R5BBSL
JLCPCB Part #
C3454658
Description
-65℃~+175℃ 500mW 71.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors