RN65C71R5BRSL
MFR.Part #
RN65C71R5BRSL
JLCPCB Part #
C3351118
Description
-65℃~+175℃ 500mW 71.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors