RN65C6981FRSL
MFR.Part #
RN65C6981FRSL
JLCPCB Part #
C1801608
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors