RN65D1214FR36
MFR.Part #
RN65D1214FR36
JLCPCB Part #
C1803545
Description
-65℃~+175℃ 1.21MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors