RN65C6980FRSL
MFR.Part #
RN65C6980FRSL
JLCPCB Part #
C1801595
Description
-65℃~+175℃ 500mW 698Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors