RN65C6812FBSL
MFR.Part #
RN65C6812FBSL
JLCPCB Part #
C3510521
Description
-65℃~+175℃ 500mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors