RN65C6810FBSL
MFR.Part #
RN65C6810FBSL
JLCPCB Part #
C1433094
Description
-65℃~+175℃ 500mW 681Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors