RN60C6810FBSL
MFR.Part #
RN60C6810FBSL
JLCPCB Part #
C1431436
Description
-65℃~+175℃ 250mW 681Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors