RN65C6651FRE6
MFR.Part #
RN65C6651FRE6
JLCPCB Part #
C1790192
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors