RN55C6651FRE6
MFR.Part #
RN55C6651FRE6
JLCPCB Part #
C1774784
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors