RN65C6652FRE6
MFR.Part #
RN65C6652FRE6
JLCPCB Part #
C1790190
Description
-65℃~+175℃ 500mW 66.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors