RNC65H3482FRRE7
MFR.Part #
RNC65H3482FRRE7
JLCPCB Part #
C3355705
Description
-65℃~+175℃ 34.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors