RN65C6492BB14
MFR.Part #
RN65C6492BB14
JLCPCB Part #
C1423668
Description
-65℃~+175℃ 500mW 64.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors