MCA1206MD4999BP100
MFR.Part #
MCA1206MD4999BP100
JLCPCB Part #
C4264396
Description
-55℃~+155℃ 400mW 49.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS