ERL0560R400FKEB500
MFR.Part #
ERL0560R400FKEB500
JLCPCB Part #
C3352966
Description
-65℃~+175℃ 125mW 60.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors