RN65C6191FBSL
MFR.Part #
RN65C6191FBSL
JLCPCB Part #
C1428415
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.19kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors