RN65C6043FB14
MFR.Part #
RN65C6043FB14
JLCPCB Part #
C1416333
Description
-65℃~+175℃ 500mW 604kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors