Y1624768R000T0W
MFR.Part #
Y1624768R000T0W
JLCPCB Part #
C4308001
Description
-55℃~+150℃ 200mW 768Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount