CRCW1210309RFKEAHP
MFR.Part #
CRCW1210309RFKEAHP
JLCPCB Part #
C4174348
Description
-55℃~+155℃ 309Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS