RN65C6041FRSL
MFR.Part #
RN65C6041FRSL
JLCPCB Part #
C1800480
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.04kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors