RN65C6341FRSL
MFR.Part #
RN65C6341FRSL
JLCPCB Part #
C3430092
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.34kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors