CRCW0201178KFKED
MFR.Part #
CRCW0201178KFKED
JLCPCB Part #
C2115152
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 30V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS