RN65C5113FRSL
MFR.Part #
RN65C5113FRSL
JLCPCB Part #
C1800544
Description
-65℃~+175℃ 500mW 511kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors