RN65C5111FRSL
MFR.Part #
RN65C5111FRSL
JLCPCB Part #
C3397736
Description
-65℃~+175℃ 5.11kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors