RN60C5111FRSL
MFR.Part #
RN60C5111FRSL
JLCPCB Part #
C1783096
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.11kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors