RN65C5110FB14
MFR.Part #
RN65C5110FB14
JLCPCB Part #
C1415828
Description
-65℃~+175℃ 500mW 511Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors