RN70D8251FRE6
MFR.Part #
RN70D8251FRE6
JLCPCB Part #
C1799109
Description
-65℃~+175℃ 750mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors