RN65C4993FB14
MFR.Part #
RN65C4993FB14
JLCPCB Part #
C1416369
Description
-65℃~+175℃ 499kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors