RNC65H9091BRRE565
MFR.Part #
RNC65H9091BRRE565
JLCPCB Part #
C3444071
Description
-65℃~+175℃ 500mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors