RN65C4990BR36
MFR.Part #
RN65C4990BR36
JLCPCB Part #
C3456951
Description
-65℃~+175℃ 499Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors